UITSLAGENLIJST - 10 KM WEDSTRIJD - BEDRIJVENLOOP
04-07-2017 14:53                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         VOORTMAN STEEL GROUP            RIJSSEN                               1:56:52
        1368  Marc Averesch                                         1996      2e      35:38   16,846     3:33 
        1366  Ruben Groote Stroek                                   1989      3e      38:24   15,645     3:50 
        1369  Frank Wageman                                         1987     14e      42:50   14,041     4:16 
        1367  Sven Hoomoedt                                         1993     15e     (42:55)  13,991     4:17 
        1365  Jan Willems                                           1971     28e     (45:57)  13,081     4:35 

    2         REGGESTEYN                      RIJSSEN                               1:59:02
        1330  Leon Sanderman                                        1981      1e      34:17   17,510     3:25 
        1333  Wouter Kleijer                                        1985     11e      42:11   14,241     4:12 
        1332  Michiel Berentschot                                   1980     13e      42:34   14,118     4:15 
        1331  esmee Hogeman                                         1987     38e     (47:30)  12,658     4:44 

    3         BOUWBEDRIJF LICHTENBERG         RIJSSEN                               2:11:20
        1411  Jan Poortman                                          1962      7e      41:35   14,446     4:09 
        1410  Arjan Haase                                           1986     10e      42:07   14,252     4:12 
        1412  Mark Rozendom                                         1986     41e      47:38   12,609     4:45 

    4         VOORTMAN STEEL GROUP            RIJSSEN                               2:15:03
        1362  Frank Scherphof                                       1982     18e      43:41   13,761     4:21 
        1363  Niek Slinkman                                         1992     24e      45:13   13,299     4:30 
        1360  Andre Timmerman                                       1979     30e      46:09   13,029     4:36 
        1364  Wesley van Pijkeren                                   1984     31e     (46:19)  12,982     4:37 
        1361  Dennis ter Harmsel                                    1985     80e     (54:24)  11,053     5:25 

    5         RABOBANK RIJSSEN-ENTER          RIJSSEN                               2:15:43
        1375  Arne Wessels                                          1982      4e      39:33   15,171     3:57 
        1378  Stephan Altena                                        1984     34e      46:37   12,894     4:39 
        1376  Hans Grootens                                         1967     52e      49:33   12,129     4:56 
        1377  Bart Leusink                                          1970     75e     (52:46)  11,392     5:16 

    6         POLYBOUW ALUMINIUM B.V.         RIJSSEN                               2:16:28
        1392  Erwin Stam                                            1973     22e      44:38   13,453     4:27 
        1391  Gerwin Beunk                                          1972     23e      45:12   13,289     4:30 
        1393  Wim Middelesch                                        1969     35e      46:38   12,876     4:39 
        1390  André Lankamp                                         1975     40e     (47:33)  12,632     4:45 

    7         EVE ARCHITECTEN                 NIJVERDAL                             2:18:00
        1405  Martijn Schulenburg                                   1992     12e      42:23   14,173     4:14 
        1406  Christiaan Tijssen                                    1989     21e      44:15   13,575     4:25 
        1407  Renze Siemerink                                       1994     66e      51:22   11,692     5:07 
        1409  Marjorie van Haren                                    1969     72e     (52:26)  11,458     5:14 
        1408  Edwin van Elk                                         1970     73e     (52:27)  11,454     5:14 

    8         BAAN TWENTE BV                  HENGELO                               2:20:29
        1420  Yvo Planque                                           1971     29e      46:00   13,139     4:34 
        1421  Jan Tijhuis                                           1956     32e      46:21   12,950     4:38 
        1422  Rob Wesseldijk                                        1967     43e      48:08   12,487     4:48 
        1424  Startnummer 1424                                               74e     (52:39)  11,407     5:15 

UITSLAGENLIJST - 10 KM WEDSTRIJD - BEDRIJVENLOOP 04-07-2017 14:53 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 TTS QUALITY LOGISTICS RIJSSEN 2:20:49 1302 Peter Waanders 1984 27e 45:37 13,177 4:33 1303 Bernard Broeks 1955 33e 46:30 12,922 4:38 1301 Ben Dekker 1983 47e 48:42 12,337 4:51 1304 Marcel Bouwhuis 1974 48e (48:57) 12,270 4:53 1300 Tom Lansink 1985 54e (49:48) 12,068 4:58 10 RIKKERT AFBOUW BV ENTER 2:21:35 1386 Daan Heering 1983 8e 42:07 14,263 4:12 1389 Jurgen Lammertink 1975 9e 42:07 14,257 4:12 1385 Arjen Jansen 1976 99e 57:21 10,468 5:43 1388 Epi Winkelhuis 1974 100e (57:21) 10,468 5:43 1387 Frank Borgerink 1985 101e (57:21) 10,468 5:43 11 REGINOX RIJSSEN 2:23:45 1446 Arne Smit 1988 16e 43:27 13,841 4:20 1449 Startnummer 1449 46e 48:38 12,380 4:50 1445 Lieneke Smit 1990 67e 51:40 11,639 5:09 1448 Erwin Tijhof 1975 85e (55:03) 10,936 5:29 1447 Lianne Geerling 1992 106e (59:11) 10,158 5:54 12 SANS-ONLINE.NL RIJSSEN 2:24:08 1398 Tom Sans 1980 6e 41:05 14,616 4:06 1399 Enrico koenis 1967 45e 48:24 12,410 4:50 1396 Chris Noltes 1981 83e 54:39 10,989 5:27 1397 Roswita Manrho 1981 102e (58:19) 10,318 5:48 1395 Katinka Sans 1980 103e (58:29) 10,289 5:49 13 H&K TECHNISCHE GROOTHANDEL NIJVERDAL 2:24:34 1404 Martin Lankamp 1968 20e 43:47 13,714 4:22 1402 Benno Braamhaar 1950 36e 47:00 12,775 4:41 1403 Jeroen Van Maanen 1964 79e 53:47 11,170 5:22 1400 Mariélle Lankamp 1974 81e (54:25) 11,040 5:26 1401 Erica Tijijnk 1968 97e (57:09) 10,511 5:42 14 REGGESTEYN RIJSSEN 2:24:58 1338 Dick Postmus 1964 25e 45:24 13,230 4:32 1335 Alex Hendriks 1959 53e 49:38 12,101 4:57 1337 Albert Wijnen 1964 55e 49:56 12,044 4:58 15 XELVIN MANAGEMENT B.V. GRONINGEN 2:25:40 1373 Gijs Frijlink 1981 19e 43:46 13,725 4:22 1374 Anne Siegers 1987 37e 47:27 12,703 4:43 1371 Janneke Assink 1976 82e 54:27 11,060 5:25 1370 Alrik Lamberink 1982 96e (56:49) 10,601 5:39 1372 Kim Reekers 1979 111e (1:00:08) 10,014 5:59
UITSLAGENLIJST - 10 KM WEDSTRIJD - BEDRIJVENLOOP 04-07-2017 14:53 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 16 ASSIST VERZUIM RIJSSEN 2:27:43 1308 Startnummer 1308 26e 45:33 13,235 4:32 1307 Walter Weghorst 1967 57e 50:24 11,948 5:01 1306 arjan Bossers 1983 68e 51:46 11,635 5:09 1305 Dianne Bossers 1983 91e (56:32) 10,657 5:37 17 VELTEN GROEP RIJSSEN 2:28:11 1326 Jorg Roetgerink 1992 17e 43:33 13,798 4:20 1325 Henry Groeneveld 1967 70e 52:14 11,524 5:12 1327 Amarins Piksen 1993 71e 52:24 11,476 5:13 18 TEUNIS INDUSTRIETECHNIEK B.V. RIJSSEN 2:29:58 1342 Barrie van Heek 1979 39e 47:33 12,623 4:45 1340 Bart Woolderink 1991 64e 51:06 11,772 5:05 1343 Jan Stegeman 1960 65e 51:19 11,719 5:07 1341 Jos Greiving 1957 98e (57:14) 10,511 5:42 19 HEUTINK RIJSSEN 2:33:01 1313 Mervin Kremer 1982 50e 49:21 12,191 4:55 1310 Freek Starke 1962 61e 50:52 11,834 5:04 1311 Gijs Klompenmaker 1975 77e 52:48 11,400 5:15 1312 Jos Hobert 1953 104e (58:54) 10,216 5:52 20 KPN RIJSSEN 2:33:58 1425 Jan-Peter Sanderman 1978 5e 40:50 14,700 4:04 1427 Menne Drolenga 1962 92e 56:34 10,626 5:38 1429 Joyce van Moorsel 1984 93e 56:34 10,626 5:38 1428 Kevin Cornelissen 1985 94e (56:34) 10,626 5:38 21 REGINOX RIJSSEN 2:36:27 1441 Wim Nijkamp 1958 42e 48:00 12,509 4:47 1440 Wim ter Steege 1975 78e 52:50 11,392 5:16 1443 Jaap Kruk 1969 87e 55:37 10,830 5:32 1442 Hans Bouwhuis 1972 95e (56:44) 10,613 5:39 22 PLANNINGSAGENDA.NL RIJSSEN 2:36:49 1380 Sabine Schulenburg 1989 58e 50:32 11,881 5:03 1382 Joanneke Sanderman 1984 59e 50:32 11,893 5:02 1381 Wendy Willems 1986 88e 55:45 10,782 5:33 23 REGINOX RIJSSEN 2:37:19 1453 Martine ter Steege 1980 56e 50:15 11,964 5:00 1452 Christian Kastenberg 1975 69e 52:13 11,531 5:12 1451 Jeffrey Kastenberg 1977 84e 54:51 10,976 5:28 24 BOUWBEDRIJF WESSELS RIJSSEN BV RIJSSEN 2:38:58 1353 Robert van Eden 1984 44e 48:09 12,509 4:47 1350 Barry Poppe 1981 49e 49:05 12,270 4:53 1351 Erik Agterkamp 1988 112e 1:01:44 9,748 6:09
UITSLAGENLIJST - 10 KM WEDSTRIJD - BEDRIJVENLOOP 04-07-2017 14:53 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 25 PULTRUM RIJSSEN 2:41:02 1433 Dennis Manrho 1981 62e 50:59 11,807 5:04 1432 Dinand Kruimelaar 1971 63e 51:05 11,784 5:05 1434 Marthijn Groteboer 1982 105e 58:58 10,207 5:52 26 ROELOFS & HAASE RIJSSEN 2:51:11 1416 Gerwin ter Harmsel 1991 89e 55:48 10,791 5:33 1417 Maarten Logtenberg 1974 90e 56:06 10,737 5:35 1415 Henk Timmer 1982 107e 59:17 10,158 5:54 27 HEUTINK RIJSSEN 2:54:30 1318 Patrick Scholman 1989 86e 55:35 10,827 5:32 1317 Nataly Luby 1980 108e 59:25 10,121 5:55 1316 Jos Driesen 1962 109e 59:30 10,104 5:56 1315 Edith Spoolder 1973 110e (1:00:06) 10,006 5:59 HEUTINK RIJSSEN DNF 1321 Mervin Kremer 1982 51e (49:21) 12,191 4:55 1323 Gijs Klompenmaker 1975 76e (52:48) 11,400 5:15 PULTRUM RIJSSEN DNF 1435 Herbert Pas 1989 60e (50:39) 11,889 5:02